BLUE PRINT ADG022144 luchtfilter Hyundai

Artikelnummer: ADG022144
Artikel 1 van 1
€ 9,95 (inclusief btw)
Overzicht

Beschrijving

Luchtfilter van het type cartridge. Geschikt voor diverse Hyundai I10 modellen.

Kenmerken

  • Lengte 356.0 mm
  • Breedte 109.0 mm
  • Hoogte 36.0 mm
  • Filtertype: Cartridge

Technische specificaties

Lengte356.0 mm
Breedte109.0 mm
Hoogte36.0 mm
FiltertypeCartridge
Gewicht0.28 kg

Compatibele voertuigen

HYUNDAI i10 I (PA)
  G4LA 2010/01-2013/12 78 PK
  G4LA 2011/04-2013/12 86 PK
  G3LA 2011/01-2013/12 69 PK
  G4LA 2008/11-2011/12 78 PK

HYUNDAI i10 II (BA, IA)
  B3LA 2014/07-2016/08 69 PK
  B3LA 2014/02-2019/12 67 PK
  G3LA 2013/08-2019/12 67 PK
  G4LA 2013/12-2019/12 87 PK

HYUNDAI i10 II Saloon G4LA 2015/08-n/a 87 PK

HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) G3LD 2019/09-n/a 67 PK

OE-nummers

OE-nummerMerk
28113-B4000HYUNDAI
28113-B9000HYUNDAI

Vergelijkingsnummers

NummerMerk
AP 122/1FILTRON
B20540PRBORG & BECK
C 36 020MANN-FILTER
F 026 400 455BOSCH
LX4053MAHLE
37-12 321 0036MEYLE
FE183931FEBI BILSTEIN
J1320556HERTH+BUSS JAKOPARTS
PX A1708PROFIT
S3726ASOFIMA

Trefwoorden

luchtfilter
luchtfilter cartridge
luchtfilter hyundai i10 i
luchtfilter voor hyundai i10 i
luchtfilter hyundai i10 ii
luchtfilter voor hyundai i10 ii
luchtfilter hyundai i10 ii saloon
luchtfilter voor hyundai i10 ii saloon
luchtfilter hyundai i10 iii
luchtfilter voor hyundai i10 iii
cartridge luchtfilter hyundai i10 i
cartridge luchtfilter hyundai i10 ii
cartridge luchtfilter hyundai i10 ii saloon
cartridge luchtfilter hyundai i10 iii




Voor 16:00 besteld, zelfde dag verzonden!

Gratis verzending vanaf €100,- in NL en BE

Service & Support
06 182 987 36

© 2014 - 2026 Tomaxparts Auto-onderdelen | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel