NIPPARTS J1341018 interieurfilter Nissan

Artikelnummer: J1341018
Artikel 1 van 1
€ 7,50 (inclusief btw)
Overzicht

Beschrijving

Dit is een interieurfilter ontworpen voor voertuigen. Het filter helpt bij het zuiveren van de lucht in de cabine.

Kenmerken

  • Filtertype: Deeltjesfilter
  • Hoogte: 25.0 mm
  • Lengte: 263.0 mm
  • Breedte: 101.0 mm
  • Vereiste hoeveelheid: 2.0

Technische specificaties

Filter typeParticulate Filter
Hoogte25.0 mm
Lengte263.0 mm
Breedte101.0 mm
Gewicht0.08 kg
CN code84213925

Compatibele voertuigen

NISSAN ALTIMA (L33) QR25DE 2012/05-n/a 182 PK

NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) YD25DDTi 2006/09-2012/12 131 PK

NISSAN NAVARA (D22)
  YD25DDTi 2001/11-n/a 133 PK
  TD25 1998/02-2001/10 80 PK
  TD25TI 1998/05-2001/10 103 PK

NISSAN NAVARA NP300 (D40)
  YD25DDTi 2006/10-n/a 163 PK
  YD25DDTi 2006/10-n/a 171 PK
  YD25DDTi 2008/09-n/a 133 PK
  YD25DDTi 2012/02-2016/12 163 PK
  YD25DDTi 2007/01-n/a 144 PK
  V9X 2010/02-n/a 231 PK
  YD25DDTi 2005/12-n/a 174 PK
  YD25DDTi 2005/07-n/a 144 PK
  YD25DDTi 2005/07-n/a 174 PK
  YD25DDTi 2009/12-n/a 190 PK

NISSAN NAVARA NP300 Platform/Chassis (D40)
  YD25DDTi 2008/08-n/a 171 PK
  YD25DDTi 2010/03-n/a 190 PK
  V9X 2010/03-n/a 231 PK
  YD25DDTi 2008/08-n/a 144 PK

NISSAN PATHFINDER III (R51)
  YD25DDTi 2006/10-n/a 171 PK
  YD25DDTi 2005/01-n/a 163 PK
  YD25DDTi 2010/08-n/a 190 PK
  YD25DDTi 2005/01-2010/01 174 PK
  VQ40DE 2005/09-n/a 269 PK
  V9X 2010/08-n/a 231 PK
  YD25DDTi 2005/01-2010/01 174 PK

NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_)
  V9X 2013/03-2014/08 231 PK
  YD25DDTi 2013/03-2014/08 190 PK

NISSAN PATHFINDER IV (R52) VQ35DE 2012/09-n/a 264 PK

NISSAN PICK UP (D22) YD25DDTi 2002/03-2012/12 133 PK

NISSAN ROGUE QR25DE 2007/01-2015/12 173 PK

NISSAN XTERRA (N50)
  VQ40DE 2010/01-n/a 291 PK
  VQ40DE 2008/09-n/a 265 PK
  VQ40DE 2005/01-n/a 269 PK
  VQ40DE 2005/01-n/a 269 PK

OE-nummers

OE-nummerMerk
27274-9CH0ANISSAN
27274EA000NISSAN
27274EB700NISSAN
27277VR00ANISSAN
999M1-VR056NISSAN
999M1D4005NISSAN
999M1VR006NISSAN
95860-82200SUZUKI
95860-82Z02SUZUKI

Vergelijkingsnummers

NummerMerk
B41016CPRNIPPARTS
LA289MAHLE
ADN12541BLUE PRINT
FE1007392FEBI BILSTEIN
J1341018NIPPARTS
J1341018BFNIPPARTS
CRC 33107CRC

Trefwoorden

interieurfilter
interieurfilter deeltjesfilter
interieurfilter nissan altima
interieurfilter voor nissan altima
interieurfilter nissan cabstar
interieurfilter voor nissan cabstar
interieurfilter nissan navara
interieurfilter voor nissan navara
interieurfilter nissan navara np300
interieurfilter voor nissan navara np300
interieurfilter nissan navara np300 platform chassis
interieurfilter voor nissan navara np300 platform chassis
interieurfilter nissan pathfinder iii
interieurfilter voor nissan pathfinder iii
interieurfilter nissan pathfinder iii van
interieurfilter voor nissan pathfinder iii van
interieurfilter nissan pathfinder iv
interieurfilter voor nissan pathfinder iv
interieurfilter nissan pick up
interieurfilter voor nissan pick up
interieurfilter nissan rogue
interieurfilter voor nissan rogue
interieurfilter nissan xterra
interieurfilter voor nissan xterra
deeltjesfilter nissan altima
deeltjesfilter voor nissan altima
deeltjesfilter nissan cabstar
deeltjesfilter voor nissan cabstar
deeltjesfilter nissan navara
deeltjesfilter voor nissan navara
deeltjesfilter nissan navara np300
deeltjesfilter voor nissan navara np300
deeltjesfilter nissan navara np300 platform chassis
deeltjesfilter voor nissan navara np300 platform chassis
deeltjesfilter nissan pathfinder iii
deeltjesfilter voor nissan pathfinder iii
deeltjesfilter nissan pathfinder iii van
deeltjesfilter voor nissan pathfinder iii van
deeltjesfilter nissan pathfinder iv
deeltjesfilter voor nissan pathfinder iv
deeltjesfilter nissan pick up
deeltjesfilter voor nissan pick up
deeltjesfilter nissan rogue
deeltjesfilter voor nissan rogue
deeltjesfilter nissan xterra
deeltjesfilter voor nissan xterra




Voor 16:00 besteld, zelfde dag verzonden!

Gratis verzending vanaf €100,- in NL en BE

Service & Support
06 182 987 36

© 2014 - 2026 Tomaxparts Auto-onderdelen | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel