Oude Doos

HENGST E512L luchtfilter (patroon)

Artikelnummer: E512L
Artikel 1 van 1
€ 17,50 € 12,50 (inclusief btw)
Overzicht

Beschrijving

Luchtfilter van het type patroon. Geschikt voor diverse voertuigen.

Kenmerken

  • Lengte 226.0 mm
  • Breedte 210.0 mm
  • Hoogte 67.0 mm
  • Filtertype Patroon

Technische specificaties

Lengte226.0 mm
Breedte210.0 mm
Hoogte67.0 mm
FiltertypeCartridge
Gewicht0.32 kg
CN code84213100

Compatibele voertuigen

VOLVO S60 I (384)
  D 5244 T4 2005/03-2010/04 185 PK
  D 5244 T2 2001/05-2010/04 130 PK
  D 5244 T 2001/01-2010/04 163 PK
  D 5244 T5 2001/01-2010/04 163 PK
  D 5244 T7 2005/03-2010/04 126 PK

VOLVO V70 II (285)
  D 5244 T2 2001/07-2007/08 131 PK
  D 5244 T4 2005/04-2008/12 185 PK
  D 5244 T7 2005/04-2008/12 126 PK
  D 5244 T2, D 5244 T, D 5244 T5 2002/07-2007/08 163 PK
  D 5244 T6 2005/07-2008/12 122 PK
  D 5244 T4 2005/05-2007/08 185 PK
  D 5244 T, D 5244 T2, D 5244 T5 2001/01-2008/12 163 PK

VOLVO XC70 I Cross Country (295)
  D 5244 T 2002/09-2007/08 163 PK
  D 5244 T4 2005/12-2007/08 185 PK

VOLVO XC90 I (275)
  D 5244 T4 2005/03-2012/12 185 PK
  D 5244 T18 2013/11-2014/09 211 PK
  D 5244 T5 2009/04-2014/12 163 PK
  D 5244 T 2002/10-2006/12 163 PK
  D 5244 T18 2011/01-2014/12 200 PK

VOLVO XC90 I VAN (275)
  D 5244 T5 2013/09-2014/12 163 PK
  D 5244 T18 2013/09-2014/12 200 PK

OE-nummers

OE-nummerMerk
30636833VOLVO

Vergelijkingsnummers

NummerMerk
AP 165/5FILTRON
C 23 129MANN-FILTER
FE100377FEBI BILSTEIN
LX1289/1MAHLE
PUR-PA4044PURFLUX
E512LHENGST FILTER
512 321 0001MEYLE
ADF122218BLUE PRINT

Trefwoorden

luchtfilter
luchtfilter patroon
luchtfilter cartridge
luchtfilter 226 0 mm 210 0 mm 67 0 mm
luchtfilter volvo s60 i
luchtfilter voor volvo s60 i
luchtfilter volvo v70 ii
luchtfilter voor volvo v70 ii
luchtfilter volvo xc70 i cross country
luchtfilter voor volvo xc70 i cross country
luchtfilter volvo xc90 i
luchtfilter voor volvo xc90 i
luchtfilter volvo xc90 i van
luchtfilter voor volvo xc90 i van




Voor 16:00 besteld, zelfde dag verzonden!

Gratis verzending vanaf €100,- in NL en BE

Service & Support
06 182 987 36

© 2014 - 2026 Tomaxparts Auto-onderdelen | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel